Titulinis

Akupunktūra

Meniu

Stuburo ir sąnarių ligų diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos centras

Puikūs specialistai - Tikslios diagnozės

Akupunktūros procedūros.


Alternatyvus gydymas apima įvairius gydymo būdus, įskaitant klasikinę kinų akupunktūrą, šiuolaikinę adatų terapiją – „dry needling“, taškines injekcijas, manualinę terapiją, relaksaciją, fitoterapiją, taškinį masažą, jogą.

 

Klasikinė akupunktūra yra tradicinės Rytų medicinos dalis, kurią sudaro adatų badymas ir kitos poveikio technikos į akupunktūros taškus. Šiuolaikinė adatų terapija arba intraraumeninė stimuliacija naudojama miofasciniam ir neuropatiniam skausmui malšinti, kuomet veikiamos tam tikros skausmo linijos.

 

Pasaulio sveikatos organizacija šiuo metu pripažįsta daugiau kaip 30 susirgimų ir būklių, kurios gali būti gydomos akupunktūros pagalba-tai stuburo osteochondrozė, kelių, klubų osteoartrozė, reumatoidinis poliartritas, raumenų sustingimas, galvos skausmas, svaigimas, nugaros skausmai, galūnių tirpimas, nervų sistemos ligos, epikondilitas ir daugelis kitų. Tačiau viena iš pagrindinių akupunktūros naudojimo sričių yra įvairios kilmės skausmo malšinimas.

  Atliekamos procedūros:

  • Alternatyvus skausmo malšinimo procedūrų kompleksas (Atliekama šiuolaikinė adatų terapija- akupunktūrinių adatėlių įvedimas į biologiškai aktyvius ir skausminius taškus pagal klasikines Kinų ar miofascines skausmo linijas,  atliekamos taškinės injekcijos ir  miofascinės manipuliacijos)
  • Farmakologinė punktūra (vaistinių medžiagų injekcijos į akupunktūrinius ir skausminius taškus)
  • Korporalinė akupunktūros procedūra (akupunktūrinių adatėlių įvedimas į žmogaus kūne esančius biologiškai aktyvius ar skausminius taškus pagal klasikinius Kinų meridianus ar miofascines skausmo linijas)
  • Mikrosistemos akupunktūros procedūra (atliekama pėdų, plaštakų -Su-Džok akupunktūra ar aurikuloakupunktūra-akupunktūra ausų srityje.Mikrosistema – tai ausies zonoje, pėdoje ar plaškoje esantys taškai, kurie atitinka tam tikras kūno dalis bei organus)
  • Prolonguota akupunktūra (mikroakupunktūra ir aplikacijų akupunktūra)-mikroadatėlių įvedimas į skausminius ir akupunktūros taškus pagal klasikines arba miofascines skausmo linijas bei mikroadatėlių aplikacijos ausų, pėdų ar plaštakų zonose, laikant iki keletos savaičių.
  • Lazerinė punktūra, termopunktūra (neinvazinė akupunktūra. Atliekant  lazerinę punktūrą naudojamas mažo galingumo lazeris veikiant į akupunktūros ar skusminius taškus. Lazerio spinduliai tiksliai per akupunktūrinį tašką stimuliuoja regeneracijos procesus, veikia nuskausminamai, slopina uždegimą audiniuose.Termopunktūra- metodas, kuomet šilumos srautu veikiama į akupunktūros ir skausminius taškus naudojant moksą ar infraraudonuosius spindulius.)
  • Elektroakupunktūra (akupunktūros ir skausminių taškų stimuliacija mažo galingumo impulsine elektros srove įvedant akupunktūrines adatas į akupunktūros ar skausminius taškus)
  • Regioninis akupunktūros taškų masažas (mikrosistemų-pėdų, plaštakų ar ausų zonoje esančių akupunktūros taškų ar tam tikrų zonų –kelių, pečių, riešų, čiurnų ir kt. sričių masažas)
  • Bendras akupunktūros taškų masažas (masažas atliekamas stimuliuojant ar slopinant klasikinius akupunktūros taškus)

  • Lokali manualinė terapija (atliekamos miofascinės manipuliacijos rankomis atstatant taisyklingą slankstelių ar sąnarių biomechaniką)
Skambinti
El.paštas
Apie